Yeni Üyelerimize Özel
%10 İndirim Kodunuz
<
%10 İNDİRİM
<
%10 İNDİRİM

Bonny Silver

Ayak sağlığını korurken aynı zamanda şık olunabileceğini kanıtlamak için 2010 yılında kurulan Bonny Silver , Türkiye’de ilk defa kullanılan saf gümüş iplik teknolojisi ile ürünler üretmeye başladı. Yüksek kalite, ileri teknoloji ve uluslararası standartlarda sağlıklı tekstil ürünleri üreten Bonny Silver çorap, hayatın her alanına uygun, müşterilerinin yaşam kalitesini yükseltirken, sağlık, şıklık ve konforu bir potada eriten ürünler üretiyor.

AR-GE çalışmalarına aralıksız devam eden marka ayak sağlığını korumak, ayakta oluşan rahatsızlıkları önlemek, hafifletmek ve tedavi sürecine destek olmak amacıyla, kadın ve erkekler için yardımcı ürünler geliştiriyor. Türkiye’nin ilk gümüş iplik teknolojisini kullanan marka olan Bonny Silver, Türkiye genelinde 150’yi aşkın satış noktası ile binlerce tüketiciye ulaşarak, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunuyor.

Bonny Silver çorapları geliştirdiği ürünler sayesinde pek çok ayak rahatsızlığının da tedavi ve önlenmesi sürecine katkı sağlamaktadır. Saf gümüş iplikten geliştirdiği diyabet çorabı modelleri sayesinde ayakta oluşabilecek yara ve enfeksiyonların önüne geçilmektedir. Gümüş elementinin tedavi edici özelliği sayesinde, ayakta bulunan yara ve enfeksiyonların ise kısa sürede mikrop kapmadan iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra, gümüş iplik, sahip olduğu ısı iletkenliği sayesinde vücudunuzdan çıkan ısı enerjisini %95 oranında yansıtarak, ayağın ısı dengesini korumasına yarımcı olmaktadır. Böylelikle ayağınızın yazın serin kışın ise sıcak kalmasını sağlayarak, ayaktaki ter bezlerinin doğru çalışmasına ve ayakta nem oluşmasını engellemektedir. Pek çok kişinin muzdarip olduğu ayak mantarı rahatsızlığı için geliştirilen mantar çorabı , saf gümüş iplik teknolojisi ile anti-bakteriyel ve anti-mikrobiyel özellikleri taşımaktadır. Sahip olduğu bu özellik ile bakterilerin üremesinin önüne geçerek, bakteri oluşumunu ortadan kaldırmaktadır. Bonny Silver, koku yapmayan çorap modelleriyle de yine pek çok kişinin yaşadığı sorunu ortadan kaldırmaktadır. Koku yapmayan çorap modellerinin sahip olduğu doğal liflerden üretilen iplik ve gümüş iyonları sayesinde ayağın rahatça nefes almasını sağlayarak ter ve bakteri oluşumunu engellemektedir.

Bonny Silver markasının online satış kanalı olan gumuscorap.com, en geniş kadın ve erkek modellerini, mazağa güvencesi ve online alışveriş kolaylığıyla ziyaretçilerine sunmaktadır. Siz de ayak sağlığınıza önem veriyor, ücretsiz kargo ve uygun fiyatlarla bir Bonny Silver çorap satın almak istiyorsanız, gumuscorap.com adresini mutlaka ziyaret edin.

1 2 3 ... 10 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR