Yeni Üyelerimize Özel
%10 İndirim Kodunuz
<
%10 İNDİRİM
<
%10 İNDİRİM
1

Mantar Çorabı

Ayak bakımını yanlış yapan ve doğal iplik ile üretilmeyen, nefes almayan çorap kullanan pek çok kişide görünen ayak mantarı rahatsızlığı, oldukça bulaşıcı bir hastalıktır. İlk belirti olarak ayak parmak aralarının kepeklenmesi ve kaşınan kırmızı noktalar ile kendini gösteren ayak mantar hastalığı, özellikle nemli ve sıcak alanlarda hızlı bir şekilde yayılma göstermektedir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin pek çok kişinin karşılaştığı bu rahatsızlığı saf gümüş iplik teknolojisi ile örülen Bonny Silver mantar çorabı modelleriyle önlemek mümkün. Saf gümüş elementinin sahip olduğu yapı ile bakterilerin üremesini engelleyerek, anti bakteriyel özelliği sayesinde, hastalığa sebebiyet veren mikroorganizmaları yok etmektedir.

Ayak Mantarı ve Egzama Hastalarına Özel Saf Gümüş İplik Teknolojisi ile Üretilmiş Mantar Çorabı

Mantar ve egzama rahatsızlığından en çok olumsuz etkilenen organımız, ayaklarımızdır. Mantar ve egzama rahatsızlığının ortak yönleri deri hastalıkları olmasıdır. Bu iki önemli rahatsızlığının oluşmasına sebebiyet veren birçok faktör bulunmaktadır. Ayaklarımızda oluşan çeşitli bakteri ve enfeksiyonlara bağlı olarak bu rahatsızlıklar gelişim göstermektedir. Ayak mantarının ayırt edici en belirgin özelliği kırmızı noktalar ve pul pul olmuş deri yüzeyinin oluşmasıdır. Ayak mantarının oluşması ve bulaşması konusunda pek çok etken olsa da kullanılan çoraplar en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Gün içersin terleyen ve nefes alamayan ayaklarda bakteri oluşumu için ideal alanlardır. Ayak mantarının oluşumu engellemek amacıyla üretilen mantar çorabı modelleri, anti bakteriyel ve anti mikrobiyal özellikleriyle rahatsızlığın ilerlemesini önlemektedir.

erkek mantar çorabı sahip olduğu dikişsiz yapısı, ofis ve iş kıyafetlerle uyumlu renkleriyle günlük kullanıma imkan tanımaktadır. Gumuscorap.com’un pek çok farklı seçenek ile sunduğu mantar çorabı modelleri arasında, özellikle ayak mantarının parmak aralarında oluşmasını engelleyen parmaklı çorap modelleri dikkat çekmektedir. Kadınlar için de pek çok farklı renk ve model seçeneği ile sunulan Bonny Silver mantar çorabı, soket çorap modellerinden babet çorap modellerine, parmaklı çorap modellerinden patik çorap modellerine kadar hem modern hem de sağlıklı ürünler sunmaktadır.

Bakterilerin yaşamlarını sürdürebilmeleri için sıcaklık, nem ve bu şartları hazırlayan yüzeylere ihtiyaç bulunmaktadır. Bu nedenle çoraplar bakteriler için kusursuz bir alan oluşturmaktadır. Gümüş elementi yapısı gereği bu bakterilerin bir araya gelerek kolonileşmesine izin vermemekte ve bu mikroorganizmaların üremesini engelleyerek yok etmektedir. Bonny Silver, saf gümüş iplik teknolojisinin sahip olduğu anti bakteriyel ve anti mikrobiyal etkisi ayağımızda oluşabilecek bakteri ve enfeksiyonların önüne geçmektedir. Termodinamik özelliği sayesinde ter bezlerini doğru oranda çalışmasını sağlayarak bakteri oluşumunda en önemli faktörü yani teri engelleyerek sağlıklı bir kullanım sağlar. Bonny Silver markasının ürettiği mantar çorabı, önceden oluşmuş ayak mantarı ve egzama gibi rahatsızlıkların tedavi sürecine katkı sağladığı, klinik ortamda test edilerek onaylanmış ve bu rahatsızlıkların tedavisinde destek ürünü olarak kullanılması önerilmektedir.

 

Gülük kullanımdan, diyabet çorabına, kilotlu çoraptan mantar çorabına, parmaklı çoraptan babet çorabına kadar onlarca çorap modeli ücretsiz kargo, uygun fiyatlar ve güvenli alışveriş için gumuscorap.com online mağazasında sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR