Yeni Üyelerimize Özel
%10 İndirim Kodunuz
<
%10 İNDİRİM
<
%10 İNDİRİM

Comfort Silver Çorap

Comfort Silver Çorap markası, günlük hayatta ihtiyaç duyulan, rahat, modern, ayak sağlığını destekleyen ve premium his uyandıran çorap modelleri tasarlamak ve üretmek için 2020 yılında kurulmuştur. Özellikle gümüş iplik teknolojisi ile üretilen çoraplar, ayak sağlığını olumsuz yönde etkileyen bakteri ve ter oluşumu önlemektedir. İhtiyaç duyulan konforu, saf gümüş ipliği ile sağlıklı ve şıklık ile harmanlayarak sunmayı kendine motto edinen Comfort Silver, farklı renk ve model seçenekleriyle, hem şık olmak hem de ayak sağlığını korumak isteyenlere ihtiyaç duydukları alternatifleri sunmaktadır.

Çorap sektöründe önemli bir marka haline gelen Bonny Silver markasının uzmanlığı altında üretilen Comfort Silver çoraplar, gelenekselci yaklaşımını gelişmiş teknolojiyle harmanlıyor. Bu bakış açısını logosunda yer alan kırlangıç figürü ile vurgulayan marka, kırlangıç kuşlarının hafifliği ve gelenekselciliğini yansıtıyor. Comfort Silver modellerinde kullandığı yüksek teknolojiye sahip saf gümüş iplikleri ile ayakta koku oluşumunu önlüyor. Aynı zamanda gümüş elementinin sahip olduğu ısı iletkenliği özelliği ile ayağın ısı dağılımını düzenleyerek, ayağınızın kışın sıcak, yazın ise serin kalmasını sağlayarak, ayağın ter dengesini koruyor. Bunlarla birlikte gümüş iplik teknolojisi ayakta mantar ve egzama gibi rahatsızlıkların oluşmasına sebebiyet veren bakterilerin üremesini engelleyerek, ayakta oluşabilecek enfeksiyonların da önüne geçiyor.

Farklı yaşam alışkanlıklarına uygun, sizinle birlikte günlük koşturmacanıza ayak uyduracak şık çorap modelleri üreten marka, aynı zamanda teninize hassas davranan, sağlıklı ve konfor odaklı tasarımları beğeninize sunuyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR